Poznaj najlepsze portale randkowe!

Portale randkowe od wielu lat cieszą się ogromną popularnością wśród osób poszukujących miłości i nowych znajomości. Dziś można powiedzieć, że mamy już ranking portali randkowych. Są to absolutne topy, które przeważają wśród wszystkich osób, które chcą sobie dać szansę na miłość.

Ranking portali randkowych otwiera Sympatia.pl. Od wielu lat lider, którego nikt nie jest w stanie strącić z tronu. O ile pojawiają się wśród użytkowników nowe portale, cieszące się dużą, ale krótkotrwałą popularnością, o tyle portal Sympatia trwa wciąż i wciąż. Co wyróżnia ten serwis od innych? Wiele osób przyznaje, że jest to jeden z najbardziej uczciwych portali, który ma jasny i klarowny regulamin. Z założenia jest to darmowy portal, ale jeżeli chodzi o wyższe funkcje, to już trzeba zapłacić – zresztą jak wszędzie, na wszystkich serwisach.

Kolejne miejsce należy się Badoo. Może nie istnieje tak długo na rynku, jak miejsce numer jeden, ale także cieszy się dużym zaufaniem wśród użytkowników. Do tego jest to miejsce nie tylko do poznawania miłości, ale również do poznawania nowych, interesujących ludzi. Minus tego serwisu – wiele kont jest niestety fałszywych.

Swatka jest nowym portalem, ale cieszącym się dużą popularnością ze względu na to, że można tam poznać potencjalną miłość życiową, jak również można odnaleźć swoich znajomych. Wiele osób docenia również fakt, że na tym portalu można jasno określić swoje oczekiwania. Można tu znaleźć osoby od 18 roku życia do 80 roku życia. Jest to portal dla wszystkich.